Елеватор

UTA Group відновила роботу на Дунаї

З нового маркетингового сезону компанія UTA Group відновила свою операційну діяльність у південній частині України на Дунаї.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Так, з липня 2022 року компанія орендує склади обсягом одноразового зберігання зернових культур 5000 тонн з метою накопичення агропродукції для подальшого експорту. За перший місяць роботи накопичено вже понад 5500 тонн пшениці.

Перші партії пшениці у новому сезоні UTA Group відвантажила на баржі у кількості 3140 тонн у рамках співпраці з компанією-партнером Falcon Group SA.

«Для нашої компанії це важлива подія, оскільки ми повертаємося в бізнес після втрати доступу до територій і самого терміналу в Маріуполі. Ми продовжуємо займатися тим, у чому ми сильні – агрологістикою. Надалі плануємо нарощувати обсяги відвантаження та активно розвивати цей логістичний напрямок. Зараз ми на етапі формування та вдосконалення бізнес-процесів, що дозволить нам найближчим часом вийти на проектну потужність із відвантаження до 15 тис тонн на місяць», – зауважив Павло Плотніков, керівник UTA Group.

Нагадаємо, UTA Group припинила діяльність у Маріуполі та й інших непідконтрольних Україні містах.