Елеватор

У садах черешні за системою UFO – найнижчі затрати праці на збирання врожаю

У садах черешні за системою UFO – найнижчі затрати праці на збирання врожаю

Асоціація розвитку інтенсивного садівництва Черкащини посадить 1 га саду черешні за системами UFO і KGB. При цьому буде використано 10-12 сортів світової колекції за принципом конвеєра дозрівання.

Про це пише журнал «Садівництво по-українськи».

На думку одного із засновників Асоціації розвитку інтенсивного садівництва Черкащини Олександра Маценка, вирощування й реалізація плодів черешні за відсутності конкуренції сьогодні й теоретично ще 20-30 років буде приємною і дуже вигідною справою.  

Він наголошує, що для створення садів за системою UFO потрібні вищі капіталовкладення, ніж для садів, де застосовано формування KGB: доведеться облаштувати шпалеру з 3-5 рядами дроту.

Та згодом сади, ведені у системі UFO, матимуть вищу врожайність, у плодоношення вони увійдуть також швидше – вже на другий рік. Проте найважливішим є те, що у таких садах найнижчі затрати праці на збирання врожаю.

У саду черешні, що сформований у системі UFO, збирання врожаю має високу продуктивність – 0,8-0,9 кг/хв. Збирач проходить лише з одного боку ряду, бо плодова стіна проникна для наскрізного збирання.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!