Елеватор

У Київській області запустять завод із виробництва біогазу

У Київській області запустять завод із виробництва біогазу

У селі Бзів Баришівського району Київської області на базі господарства імені Леся Сердюка за два місяці запрацює експериментальний завод з виробництва альтернативної енергії та біогазу. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук.

«Ми плануємо протягом наступних двох місяців ввести в експлуатацію цей об’єкт ‒ господарство імені Леся Сердюка, а саме експериментальний завод із виробництва газу потужністю 300 кВт, на якому можна буде відпрацьовувати модельні підходи щодо виробництва енергії, в тому числі електричної, а також пропонувати такі проекти як пілотні всій Київщині, а в подальшому ‒ всій Україні», ‒ сказав Максим Мельничук.

За його словами, до 2008 року підприємство було занедбаним. «Однак зараз ми бачимо працюючий потужний колектив, який впроваджує нові технології в галузі тваринництва, свинарства, переробки молока, конярства, а найприємніше ‒ що разом із партнерами тут запроваджуються технології утилізації відходів продукції тваринництва з виробництва біогазу і отримання альтернативної енергії», ‒ розказав голова Київської ОДА.

Господарство імені Леся Сердюка у Баришівському районі має близько 700 га орної землі.

Врожайнісь зернових у господарстві ‒ 61 ц/га при середньому показнику по Баришівському районі ‒ 56 ц/га.

Максим Мельничук підкреслив, що на тут, на землі супіщаного складу, досягти високих врожаїв допомагають органічні добрива, які отримують, розвиваючи тваринництво.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!