Елеватор
Головне:
Елеватор

Трансбалктермінал став першим з найпродуктивніших терміналів України

Національний морський рейтинг України підсумував роботу портових терміналів за 2020 календарний рік.

Про це повідомляєтья на Фейсбук-сторінці компанії Кернел.

Зокрема, Трансбалктермінал компанії Kernel першим з найпродуктивніших терміналів України. Він здобув перемогу та абсолютну першість у номінації «Золота тонна».

Він завершив календарний рік перевалкою 7,94 млн тонн зернових і встановив новий рекорд компанії — наростив вантажообіг за рік на 2,74 млн тонн.

Крім того, Трансбалктермінал посів друге місце в номінації «Темпи росту» та увійшов до трійки переможців у номінації «Абсолютний ріст» Національного морського рейтингу України.

«Системна робота з технічної модернізації та реконструкції терміналу дозволяє нам збільшувати потужності перевалки щорічно майже на 1 млн тонн. Ми працюємо над оптимізацією всіх процесів. Цього року вперше завантажували великотоннажний флот трьома машинами одночасно, — коментує Юрій Кізлевич, Директор Трансбалктермінала. — Вантажообіг плануємо надалі збільшувати шляхом власного укомплектованого парку вагонів, а також підключаємо термінал до приватної залізничної тяги з маневровими локомотивами. Ми акцентуємо на покращенні автотранспортної логістики. Планомірно ремонтуємо вузли та механізми та розвиваємо транспортну інфраструктуру».

Нагадаємо, в українських портах все менше пропозицій по пшениці 2 класу.