Елеватор

TORNUM придбав іспанську Apisa S.L.

Компанія  TORNUM в рамках реалізації стратегії розвитку придбала провідну іспанську компанію з постачання елеваторного обладнання Apisa S.L.

Про це повідомляє пресслужба TORNUM.

СЕО TORNUM AB Джеркер Фунемарк впевнений, що придбання Apisa S.L. стане частиною подальшого шляху зростання Tornum. Apisa – підприємницька компанія із офісом та виробництвом у місті Уеска (Іспанія), де працюють близько 50 співробітників. Компанія є провідним гравцем на ринку в Іспанії та має потужний асортимент продукції для зернових елеваторів, комбікормових заводів, а також на обладнанні для виробництва біомаси.

У TORNUM  розраховують, що злиття із Apisa S.L.

зміцнить позиції компанії в Європі та дасть доступ до інших іспаномовних ринків. Це також розширить пропозицію продуктів обох компаній у напрямку зернового бізнесу.

«Придбання Apisa є значною інвестицією в TORNUM як компанії, так і Групи компаній, і це переконує мене в тому, що ми готові продовжувати стало зростати», – зауважив Джеркер Фунемарк.

Нагадаємо, переваги обладнання TORNUM у його технологічному концепті. Також ми писали, що системний супровід TORNUM включає фахове навчання операторів.