Елеватор
Головне:
Елеватор

Термінал Одеського порту завантажив рекордну кількість контейнерів

Контейнерний термінал у Хлібній гавані Одеського порту оновив власний рекорд за кількістю завантажених контейнерів при обробці одного судна.

Під час обробки судна-контейнеровоза JOHANNA SCHULTE на борт теплохода було завантажено 2571 контейнер, що є рекордним показником для терміналу у Хлібній гавані, яким оперує компанія «Бруклін-Київ Порт». До цього найбільша програма на завантаження одного судна не перевищувала 2300 контейнерів.

Нинішній рекорд, як зауважують у прес-службі Адміністрації порту, зумовлений наслідками «блокади» Суецького каналу судном EVER GIVEN (23-29 березня 2021 р.), через яку лінійні перевізники вимушені були скасувати два суднозаходи великотоннажних контейнеровозів у Одеський порт.

Представник агентуючої компанії «Коско Шиппінг Україна» Дмитро Афлетунов, загалом програма обробки судна – 3 798 контейнерів (1227 – розвантаження і 2571 завантаження) була відпрацьована за дві доби.

Компанія ТОВ «Бруклін-Київ Порт», до складу засновників якої входить глобальний перевізник CMA CGM Group, оперує контейнерним терміналом Одеського порту у Хлібній гавані (причал №42) з жовтня 2008 року. Обсяг перевалки контейнерів на терміналі у 2020 році перевищив позначку 280 тис. TEU.

Нагадаємо, в акваторії Одеського порту завершено днопоглиблювання. Також ми писали про те, що розпочалося будівництво нової дороги до Одеського порту.