Елеватор

Термінал EVT перевалив мільйонну тонну зерна в сезоні 2020/21

Термінал компанії «Єврозовнішторг» в порту «Ольвія» наприкінці минулого тижня «пройшов» символічну позначку у 1 млн тонн перевалки зерна від початку 2020/21 МР.

В компанії повідомили, що мільйонна тонна була навантажена на Панамакс Aqua Lady. Якщо порівнювати з минулорічними результатами, то знаковий рубіж цього сезону термінал подолав на місяць раніше.

«Наш термінал динамічно нарощує вантажообіг завдяки введенню в експлуатацію нових силосів, перевалочного обладнання і збільшення в два рази потужностей приймання з авто- і залізничного транспорту. На завершальній стадії знаходиться будівництво силосного парку, пройдений «екватор» зі спорудження нового причалу. Навіть попри непрості умови, що склалися в світі і Україні через пандемію, наша компанія надає послуги і розвиває термінал», – зазначив директор портового оператора «ЕВТ Грейн» Сергій Гунько.

В компанії зазначили, що з початку 2020/21 МР термінал прийняв вже 40 суден і перевалив  590 тис. тонн пшениці, 129 тис. тонн ріпаку, 125 тис. тонн кукурудзи, 113 тис. тонн сої, 28 тис. тонн ячменя і 15 тис. тонн соняшника.

Читайте також: На терміналі EVT забивають палі нового причалу