Елеватор

Syngenta залучить до індексного страхування дрібних фермерів Луганщини та Харківщини

Syngenta залучить до індексного страхування дрібних фермерів Луганщини та Харківщини

Компанія Syngenta в Україні у сезоні-2019 запустить пілотний проект програми індексного страхування «МетеоЗахист» для дрібних фермерів у Харківській та Луганській областях, які мають в обробітку від 50 до 500 га.

Про це повідомив керівник напряму «Захист від агрономічних ризиків у Східній Європі» Syngenta Роман Хрипко.  

За його словами, це ті регіони, де «МетеоЗахист» має найбільший обіг.

«Для Syngenta дрібні фермери – це новий сегмент, – зауважив Роман Хрипко. –  Ми маємо face to face контакт з середніми і великими агровиробниками (від 1 тис. га). Сегмент дрібних фермерів для нас цікавий: при тому, що ми не маємо прямого контакту, він впливає на наші продажі».

Щодо підключення до програми індексного страхування дрібних фермерів з інших регіонів у компанії поки не можуть стверджувати з упевненістю. Як зазначив  Роман Хрипко, Syngenta зрозуміє це з досвіду двох областей.

Довідка

Програма індексного страхування «МетеоЗахист» розроблена компанією Syngenta та її глобальними і локальними партнерами. Пілотний проект був запущений у 2016 році у трьох регіонах для двох культур. У 2018 році програма доступна в 14 регіонах для семи культур (озима та яра пшениця, озимий та ярий ячмінь, кукурудза, соняшник, соя).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!