Елеватор
Головне:
Елеватор

Суд повторно арештував зерно на Ічнянському елеваторі «Росток-Холдингу»

Суд повторно арештував зерно на Ічнянському елеваторі «Росток-Холдингу»

Харківський районний суд Харківської області 16 листопада задовольнив нове клопотання прокурора місцевої прокуратури та повторно наклав арешт на частину майна групи «Росток-Холдинг».

Арешт накладено на частину сільськогосподарських культур, які знаходяться на зберіганні у Ічнянському елеваторі (ТОВ «Комбікормник», Чернігівська область), повідомили в компанії.

Зокрема, арештовано 14,6 тис. тонн кукурудзи, 2 тис. тонн сої та 0,8 тис. тонн сої.

Адвокати групи «Росток-Холдинг» вважають рішення суду несправедливим і планують оскаржувати рішення в судах вищої інстанції.

Нагадаємо, 8 жовтня правоохоронні органи зупинили роботу агрохолдингу через рішення райсуду Харківської області, який в якості запобіжного заходу застосував арешт активів, заборону збирати врожай і здійснювати продаж зерна.

9 листопада «Росток-Холдинг» повідомив, що після п’яти тижнів блокади повертається до звичного режиму роботи.

Довідка

«Росток-Холдинг» – вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Під контролем групи – близько 60 тис. га. До групи також належать п’ять тваринницьких ферм, три елеваторні комплекси та ряд торгових компаній.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали