Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

Щодо будівництва зернового комплексу в Маріупольському порту почато кримінальне провадження

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Будівництво зернового комплексу в Маріупольському порту

Органи прокуратури відкрили кримінальне провадження по ч. 3 ст. 191 КК України за фактом привласнення коштів Маріупольського порту в ході тендеру на поставку комплектного обладнання для майбутнього зернового комплексу.

Правоохоронців цікавить тендер на поставку обладнання, який в середині січня 2017 року виграла американо-канадська компанія Abrook Inc. – офіційний представник виробника устаткування для перевалки зернових вантажів компанії Ag Growth Int., повідомляє видання 368.media з посиланням на матеріали кримінального провадження.

За інформацією видання, сума контракту склала 7,2 млн. доларів, на момент укладання угоди це було еквівалентно 195,4 млн. гривень. За ці гроші компанія зобов’язалася до 2 червня 2018 року поставити Маріупольському порту 10 силосів, 7 зернових норій, 25 п’ять стрічкових, гвинтових і  ланцюгових конвеєрів,  бункерні ваги, пробовідбірники і інше обладнання, призначене для прийняття, зважування, складування і транспортування  збіжжя.

Спочатку повідомлялося, що перша черга комплексу почне працювати до кінця 2017 року почне працювати, а в серпні 2018 року термінал вийде на заплановану потужність, яка становить два мільйони тонн зерна на рік. Однак за фактом встановлювати перші силоси на терміналі почали тільки в 2019 році, а запуск першої черги терміналу перенесли аж на вересень 2019 року, але в підсумку він не запущений в роботу до сих пір.

Крім того, у слідства є підстави вважати, що чиновники порту привласнили гроші за рахунок тендерних махінацій. На даний момент слідство з дозволу Приморського райсуду Маріуполя отримало доступ до всієї документації, що стосується закупівлі і поставок обладнання у Abrook Inc.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!