Елеватор

російські окупанти готують Маріупольський порт для перевалки краденого зерна

Окупанти почали збір врожаю в Маріупольському районі. Фактично – крадіжку в агрохолдингів та фермерів. Збирати врожай дозволено виключно тим, кого активно задіяно в колаборації. Для інших – прямий шантаж на умовах залишити врожай виключно для власних потреб.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, Маріупольський порт готується до перевалки вкраденого зерна. В акваторії порту вже помічено четверте судно. «Зерно чи метлобрухт – спостерігаємо. Водночас наші джерела повідомляють про схему вивозу металопокату та зерна з Маріуполя через Сірію. Все вкрадене малими судами класу річка-море будуть вести награбоване до пунктів перевантаження (де-факто великих вантажних платформ з кранами), що стоять в “нейтральних” водах в районі Керчі. Там з малих суден йде перевантаження на великі суда, що й прямують до Сірії по фіктивним документам погрузки в портах інших країн, зокрема називають Туретчину (потребує уточнення)», – зауважив Петро Андрющенко.

Він уточнив, що термін ходу від Маріуполя до платформи становить близько 8 годин, що дає змогу забеспечити велику швидкість вивезення. Нагадаємо, рашисти вивозять з Маріупольського порту залишки зерна та металлопрокат. Раніше Маріупольський порт припинив дію трудових договорів усіх працівників.