Елеватор

SALIC завершив угоду з придбання активів агрохолдингу «Мрія»

SALIC завершив угоду з придбання активів агрохолдингу «Мрія»

Mriya Farming PLC (Велика Британія) і SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Велика Британія) завершили угоду купівлі-продажу більшості сільськогосподарських активів групи «Мрія».

Про це повідомила прес-служба «Мрії».

Серед активів – всі об’єкти інфраструктури, технічний парк, а також компанії, що мають право оренди земельного банку.

Угода була закрита після отримання відповідного дозволу Антимонопольного комітету України. Сума й умови угоди не розголошуються.

Після завершення угоди «Мрія» продовжить свою операційну діяльність в Україні спільно з дочірньою компанією SALIC – Continental Farmers Group (CFG). Обидві компанії завершать сезон як окремі бізнеси і в поточній конфігурації.

Наступні кілька місяців «Мрія» та CFG сфокусуються на підготовці до інтеграції активів і розробці стратегії об’єднаного бізнесу під керівництвом генерального директора Саймона Чернявського і голови правління Марка Леарда.

Компанії планують представити спільну бізнес-стратегію навесні 2019 року.

Під час підписання угоди у вересні новий власник «Мрії» заявив про свій намір інвестувати значні кошти в нове обладнання, інфраструктуру, агротехнології та консолідацію земельного банку.

Довідка

SALIC UK створена як дочірня компанія Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, акціонерного товариства, що належить Фонду державних інвестицій Королівства Саудівська Аравія. Стратегія SALIC фокусується на 12 категоріях продуктів: пшениця, ячмінь, кукурудза, соєві боби, рис, цукор, рослинні олії, зелений корм, червоне м’ясо, молочні продукти, птиця і аквакультура.

Стратегічні інвестиції SALIC також спрямовані в постачання, зберігання і переробку.

Continental Farmers Group  – український актив SALIC – працює в Західній Україні з 2006 року і обробляє 45 тис. га, переважно у Львівській області.

Mriya Farming PLC – англійська материнська компанія групи «Мрія», однієї із найбільших українських агрокомпаній, обробляє 150 тис. га в Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській і Рівненській областях. У своєму активі «Мрія» має чотири елеваторні комплекси загальною потужністю 380 тис. тонн, картоплесховище загальною місткістю 52 тис. тонн, насіннєвий і два крохмальні заводи.

Компанія спеціалізується на вирощуванні пшениці, ріпаку, ячменю, соняшнику, сої, кукурудзи, цукрового буряку, картоплі та інших сільськогосподарських культур.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!