Елеватор

SALIC планує завершити об'єднання «Мрії» і CFG до кінця 2019 року

SALIC планує завершити об'єднання «Мрії» і CFG до кінця 2019 року

Саудівська компанія Saudi Agricultural&Livestock Investment Co. (SALIC) планує завершити об’єднання агрохолдингу «Мрія» і компанії Continental Farmers Group (CFG) до кінця 2019 року.

Про це повідомив керуючий директор SALIC Халед Аль-Абуді.

«Процес об’єднання буде завершено наступного року, потім потрібно буде працювати над забезпеченням синергії», – сказав він.

«Мрія» зараз – велика компанія, а після об’єднання буде ще більшою. Земельний банк CFG становить близько 46 тис. га, тому разом у них буде близько 200 тис. га, – зазначив Халед Аль-Абуді. – Єдиний виклик – зробити так, щоб ці компанії разом були ефективніше, ніж окремо».

За його словами, SALIC отримав усі необхідні дозволи від Антимонопольного комітету України і почав купівлю єврооблігацій «Мрії».

Як повідомив керуючий директор SALIC, поки компанія не планує розширювати «Мрію».

«Зараз ми плануємо сфокусуватися на новому придбанні й зробити так, щоб воно працювало. Ми поки що не шукаємо нові можливості в сільському господарстві»,– пояснив Халед Аль-Абуді.

Він також уточнив, що аграрним бізнесом SALIC займається компанія United Farmers. «United Farmers Holding Company – це інвестиційна компанія, яка входить у SALIC і займається напрямком «сільське господарство». Адже SALIC також має бізнес в логістиці та інших галузях», – зауважив Халед Аль-Абуді.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!