Елеватор

«Росток-Холдинг» відновлює роботу і починає відвантажувати зерно

«Росток-Холдинг» відновлює роботу і починає відвантажувати зерно

Група «Росток-Холдинг» після п’яти тижнів блокади повертається до звичного режиму роботи.

Господарства продовжили збирання кукурудзи та розпочали відвантажувати збіжжя з елеваторів. Рішенням Харківського апеляційного суду від 8 листопада господарствам холдингу дозволено відновити збирання та відвантаження урожаю, повідомили в компанії.

Наразі на полях групи в Сумській і Чернігівській областях залишаються незібраними 15 тис. га кукурудзи.

«На сьогодні, за попередніми оцінками, сума втрат компанії від рейдерської атаки становить приблизно 130 млн грн, – зазначив генеральний директор «Росток-Холдингу» Валерій Ласьков. – Це і втрати врожайності, і погіршення якості кукурудзи через вимушене затягування польових робіт. Також це додаткові витрати на зберігання зерна в поліетиленових рукавах, адже робота елеваторів була заблокована. Крім того, зірвані міжнародні контракти і будуть штрафні санкції за невиконання зобов’язань перед постачальниками і покупцями (прострочення термінів погашень за зобов’язаннями). Сподіваюся, що уникнемо екологічної катастрофи, що загрожувала нашим елеваторам».

Нагадаємо, 8 жовтня правоохоронні органи зупинили роботу агрохолдингу через рішення райсуду Харківської області, який в якості запобіжного заходу застосував арешт активів, заборону збирати врожай і здійснювати продаж зерна.

Довідка

«Росток-Холдинг» – вертикально-інтегрована агропромислова група, що спеціалізується на вирощуванні та реалізації зернових культур, а також виробництві та продажу молока. Під контролем групи – близько 60 тис. га. До групи також належать п’ять тваринницьких ферм, три елеваторні комплекси та ряд торгових компаній.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!