Елеватор

«Прометей» завершує купівлю 3-х елеваторів

«Прометей» завершує купівлю 3-х елеваторів

З липня 2015 року група компаній «Прометей» реінвестувала 40% прибутку в оновлення матеріально-технічної бази.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Як йдеться у повідомленні, переважно інвестиції були спрямовані на розширення мережі елеваторних потужностей, реконструкцію зерносховищ, модернізацію обладнання та підвищення якості технологічних процесів, поповнення автопарку.

«На початку 2015/2016 МР мережа зерносховищ «Прометея» поповнилася двома елеваторами в Казанківському районі Миколаївської області, таким чином, їх загальна кількість зросла до 8. Далі потік інвестицій був спрямований на технічне переоснащення складів і реконструкційні роботи на об’єктах», я уточнюють у компанії.

На Миколаївському елеваторі і елеваторі в м. Долинська Кіровоградської області були встановлені автомобільні ваги вантажопідйомністю до 80-ти тонн.

На території Миколаївського, Новополтавського і Лоцкінського елеваторів проведене укладання залізобетонних плит для зручного під’їзду і переміщення великовагового транспорту. Також значні інвестиції були спрямовані на оновлення покрівлі складів на Вознесенській, Долинській та Миколаївській філіях.

До кінця 2015 року, за інформацією прес-служби, на елеваторі в с. Шевченкове Новобузького району Миколаївської області завершилося обладнання другої точки приймання зернових, а на Долинському елеваторі — ремонт норійної вежі. На елеваторах у м. Долинська та смт. Гребінки Київської області встановили нові автопідйомники для довгомірних великовантажних машин.

Також за вказаний період компанією було реінвестовано близько 16 млн грн в логістичний напрямок діяльності групи — поповнення автопарку зерновозів.

«На початку 2016 року, як і планувалося, завершиться покупка 3-х елеваторів в трьох областях України. Таким чином, кількість елеваторів групи «Прометей» зросте до 11, загальною потужністю одноразового зберігання 600 тис. тонн», — додають в компанії.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!