Елеватор
Головне:
Елеватор

Порт «Ніка-Тера» збільшив податкові відрахування майже на 9%

Порт «Ніка-Тера» збільшив податкові відрахування майже на 9%

За 6 місяців 2021 року порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, сплатив 128 млн гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів, збільшивши на 8,92% аналогічний показник попереднього року.

Про це повідомляє пресслужба порту.

Зокрема, відрахування підприємства до державного бюджету склали 102 млн гривень, а місцевого 25,4 млн гривень.

«Підприємство не обмежується тільки сплатою податків, а й фінансує міські проекти у сфері медицини, спорту, освіти та благоустрою міста. В цьому році ми вже виділили 1,3 млн гривень на різні соціальні проєкти міста», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

Порт продовжує допомагати медичним закладам Миколаєва, забезпечуючи необхідним медобладнанням і засобами індивідуального захисту. Медикам передано: 23 кисневих концентратора, 3 бактерицидних пересувних опромінювача, 2 ларингоскопа й понад 26 тис. засобів індивідуального захисту. У 2020 році порт виділив понад 3 млн гривень на благодійність, з яких більша частина (понад 2 млн гривень) була спрямована на підтримку медицини.

У 2020 році термінал прийняв 409 суден, перевантаживши 7,380 млн тонн вантажів. Структура вантажообігу у 2020 році виглядала таким чином: зернові, зернобобові та олійні вантажі склали понад 5,55 млн тонн або 75% від загального обсягу, навалочні – 1,27 млн тонн (18%), наливні – 323 тис. тонн (4%), мінеральні добрива – 215 тис. тонн (3%).

Нагадаємо, в порту «Ніка-Тера» аналіз вантажів здійснюватимуть за хвилину. Також ми писали, що «Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв’язки в Миколаєві.

Журнали