Елеватор

Порт «Ніка-Тера» встановив добовий прийом залізничних вагонів

Порт «Ніка-Тера» встановив добовий прийом залізничних вагонів

Порт «Ніка-Тера» прийняв за одну добу рекордні 397 залізничних вагонів.

Про це повідомляє пресслужба порту.

Встановленню нового рекорду сприяли інвестиції акціонера в Програму збільшення пропускної спроможності порту. В рамках програми було побудовано і здано в експлуатацію залізні шляхи, довжиною понад 23 кілометрів з 12 централізованими й 42 ручними вузлами стрілкових переводів. Також порт в рамках цієї програми збільшив кількість власних тепловозів до 10 одиниць. На підприємстві функціонують 5 спеціальних вагових комплексів для розвантаження вагонів. Також порт володіє власним локомотивним депо для технічного обслуговування і ремонту тепловозів. В рамках реалізації Програми по збільшенню пропускної здатності побудований новий ваговий комплекс, збільшено кількість причалів до 8 довжиною 1900 метрів, закуплена необхідна техніка для перевалки вантажів.

«Ми продовжуємо розвиватися. Для оптимізації логістичних операцій і збільшення пропускної спроможності порту планується будівництво додаткових вагових залізничних комплексів й станцій розвантаження автомобілів. Порт нового покоління повинен бути швидше за інших», – говорить Агакішиєв.

Для поліпшення обслуговування клієнтів в рамках Group DF була створена окрема логістична компанія «Ніка Транс Логістика». Компанія оперує великим залізничним парком, що складається з 2,5 тис. залізничних вагонів; автопарком, що налічує 70 нових вантажних автомобілів DAF; технологічним флотом, що складається з 3-х буксирів (від 1200 до 2500 к.с.) та виконують маневрові операції з судами в портах миколаївського регіону

Нагадаємо, в порту «Ніка-Тера» аналіз вантажів здійснюватимуть за хвилину. Також ми писали, що «Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв’язки в Миколаєві.