Елеватор

Порт «Ніка-Тера» розпочав прийом пшениці нового врожаю

Порт «Ніка-Тера» розпочав прийом пшениці нового врожаю

Порт «Ніка-Тера», що входить в Group DF, почав прийом пшениці нового врожаю 2021 року. Наприкінці червня перші автомобілі прибули у квоту компанії Louis Dreyfus. Пшениця була зібрана на полях Очаківського району Миколаївської області.

Про це повідомляє пресслужба порту.

«В кінці червня ми почали прийом пшениці нового врожаю, а з 18 червня ячменю. Зараз ми бачимо істотне збільшення обсягу перевалки зернових вантажів. Це пов’язано з трьома факторами – початком збирання, очікуваним збільшенням врожайності нового сезону і високими цінами на зерно на світових ринках. Зростання перевалки зернових вантажів було прогнозованим і повністю відповідає нашому бізнес-плану», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

Порт володіє одними з найбільших в країні потужностями з одночасного зберігання зернових. Зараз обсяг сховищ досягає до 515 тис. тонн.

«Ми підготували наші потужності до нового сезону. Порт безперебійно, точно в термін, забезпечує заявлену якість сервісу, відповідне очікуванням клієнтів. Обсяг постачання збільшується щодоби – в порт заходить понад 10 тисяч тонн зернових нового врожаю.  І ця цифра буде тільки рости», – прокоментував СЕО порту «Ніка-Тера» Алім Агакішиєв.

Нагадаємо, в модернізацію порту «Ніка-Тера» вклали понад 60 млн грн. Також ми писали, що «Ніка-Тера» інвестувала в будівництво нової розв’язки в Миколаєві.