Елеватор

Польські перевізники блокують рух вантажівок на пунктах пропуску з Україною

Польські перевізники блокують рух вантажівок на пунктах пропуску з Україною

Сьогодні, 6 листопада, після 13-ї години відбулося поступове блокування руху вантажного транспорту у напрямку пунктів пропуску «Ягодин-Дорохуськ», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Хребене». 

Про це повідомляє пресслужба Державної митної служби України.

У зв’язку з цим ускладнено рух транспортних засобів як на в’їзд в Україну, так і на виїзд. Тож митники просять перевізників врахувати наступну інформацію:

п/п «Ягодин»
Польська сторона повідомляє, що протестувальники будуть здійснювати пропуск по 1 транспортному засобу в обох напрямках протягом години. Також здійснюватиметься пропуск автобусів, транспортних засобів з гуманітарною допомогою, швидкопсувними товарами, живими тваринами, а також небезпечних вантажів (цистерн з паливом) в обох напрямках.
Анонсується, що акція протесту триватиме до 03.12.2023 р.

п/п «Рава-Руська»
У ході страйку відбувається блокування руху вантажного транспорту перед заїздом на вантажний напрямок п/п «Рава-Руська». Рух частково заблоковано транспортним засобам, що слідують на вʼїзд до України з Республіки Польща.

п/п «Краківець»
Анансований страйк розпочався, близько 10 вантажних автомобілів перекрили рух на вʼїзд до п/п «Корчова» (вантажний напрямок). Протестувальники очікують на прибуття представників влади з метою озвучення своїх вимог. Накопичення вантажівок наразі не спостерігається, легкові автомобілі безперешкодного заїжджають в пункт пропуску «Корчова».

Нагадаємо, польські перевізники планують довготривалі страйки на пунктах пропуску з Україною.