Елеватор
Головне:
Елеватор

Підприємство на Хмельниччині покарали за шкідливі викиди із зерносушарки

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області провела перевірку за скаргою мешканця селища Білогір’я на викиди їдкого диму від зерносушарки, розташованої на території ФГ «Дружба» по сусідству з житловими будинками.

Як повідомили у інспекції, викладені у скарзі факти підтвердилися. З’ясовано, що фермерське господарство експлуатує зерносушарку для сушіння сільськогосподарської продукції, однак викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від неї здійснювались за відсутності дозволу, що є порушенням ст.ст. 10,11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря». Крім того, на зерносушарці встановлено газоочисне устаткування, яке експлуатується з порушенням Правил технічної експлуатації установок очистки газу.

«За виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства директора ФГ «Дружба» було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу та внесено припис на усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства, який  буде проконтрольований Інспекцією у встановлені терміни», – зазначили в інспекції.

Як повідомляв AgroTimes, Держекоінспекція Хмельниччини нещодавно покарала за забруднення повітря шкідливими викидами із зерносушарки Красилівський елеватор компанії «АІК Трейдінг».

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ