Елеватор

«Оріль-Лідер» впроваджує нові системи мікроклімату в своїх пташниках

«Оріль-Лідер» впроваджує нові системи мікроклімату в своїх пташниках

Компанія «Оріль-Лідер» (Дніпропетровська область), яка займається виробництвом бройлерів, працює над упровадженням нових систем мікроклімату.

Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів директор підприємства Руслан Волков.

Система дозволяє аналізувати, як залежно від зовнішньої температури змінюється мікроклімат у пташнику.

«Це питання стало нам цікаве через те, що ми зіштовхнулись із підвищенням витрат газу, – уточнив він. – На одному з наших комплексів вводимо систему віддаленого доступу до параметрів мікроклімату й постійного моніторингу».

За словами Руслана Волкова, до системи існує можливість віддаленого доступу.

«Завдяки можливості віддаленого доступу й постійному моніторингу параметрів мікроклімату ми за останній рік заощадили 15-20% газу (контролюючи пікові перевитрати)», – зазначив він.

Також система дозволяє передбачити ситуацію. «Ми бачимо прогноз погоди і знаємо, що за таких параметрів необхідно застосовувати певну модель (налаштування, параметри мікроклімату), запускаємо її, не чекаючи похолодання», – пояснив директор «Оріль-Лідер».

Він підкреслив, що використання лише одного датчика температури для керування мікрокліматом, що практикується багатьма птахофабриками, замало, бо через великі пташники часто взагалі немає можливості з’ясувати, де саме виникла проблема. «В нас це питання вирішено», – підкреслив він.

Довідка

ПрАТ «Оріль-Лідер» входить до складу агропромислового холдингу МХП. Господарство має 24 ділянки вирощування з одноразовою посадкою птиці до 9 млн голів, інкубатор потужністю 75 млн яєць на рік, забійний цех потужністю 9,5 тис. голів птиці на годину. Власний біогазовий комплекс видає 5,5 МВт електроенергії на годину.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!