Елеватор

«ОЛИС» відновлює діяльність в умовах війни

Компанія «ОЛИС» відновлює діяльність та продовжує виконання контрактів в умовах російсько-української війни.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Як зазначив комерційний директор компанії Володимир Чеглатонєв, «ОЛИС» розпочинає постачати обладнання замовникам, не дивлячись на складність ситуації в Україні, зокрема з логістикою.

«У зв’язку з початком бойових дій на території Одеської та інших областей України ми були вимушені призупинити роботу нашого заводу, хоча і працювали до останнього. Наразі ситуація в Одесі трохи стабілізувалася, тому було прийнято рішення поновлювати діяльність та максимально, по можливості, здійснювати постачання обладнання для очистки зерна, виробництва круп, лабораторного та іншого нашим замовникам», – проінформував він.

За словами Володимира Чеглатонєва, «ОЛИС» вже має низку запитів від фермерських господарств та елеваторних комплексів на придбання сепараторів, тож компанія буде старатися їх задовільнити.

«Фермери активно виходять в поля, підживлюють озимі, проводять посівну кампанію. Україна буде з зерном, тож ми маємо допомогти забезпечити його очистку та доробку, а також переробку в борошно та крупи, адже від цього залежить продовольча безпека нашої держави. Все буде Україна», – додав комерційний директор «ОЛИС».

Раніше «ОЛИС» поставив для «Трансгрейнтермінала» два найбільші у світі зерносепаратори.