Елеватор
Головне:
Елеватор

«Оліс» поставив для «Трансгрейнтермінала» два найбільші у світі зерносепаратори

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Минулого місяця на терміналі «Трансгрейнтермінал» було змонтовано два найбільших у світі зерноочисних сепаратори барабанного типу виробництва компанії «Оліс».  

Як повідомила пресслужба «Оліс», компанія поставила два сепаратори для очищення зерна «Промінь ЗСО-300» загальною продуктивністю 600 тонн/год. За словами виробника, ці сепаратори найбільші зерноочисні машини барабанного типу в світі.

“Сепаратори барабанного типу «Промінь ЗСО-300» – це універсальне зерноочисне обладнання, яке може працювати як в потоці на попередньому очищенні при прийманні зерна, так і в режимі первинного та вторинного очищення при доробці зерна, а також в режимі контролю перед вантаженням на судно. Разом з тим простота і надійність конструкції дозволяє його застосовувати і в жорстких портових умовах, і на лінійних елеваторах”, – зазначив комерційний директор ТОВ «Оліс» Володимир Чеглатонєв.

Перша черга “«Трансгрейнтермінала», який належить агрохолдингу «Кернел», була запущена на початку 2020 року. Потужність одночасного зберігання становить 138 тис. тонн. Зараз «Трансбалктермінал» й «Трансгрейнтермінал» дають групі «Кернел»  можливість експортувати 650 тис. тонн зерна на місяць. У планах компанії вийти на перевалку 1 млн тонн зерна в місяць.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ