Елеватор

Одеська «Еврика» хоче реконструювати консервний завод і вийти на світовий ринок

Одеська «Еврика» хоче реконструювати консервний завод і вийти на світовий ринок

Агрофірма «Еврика» (село Молодіжне Одеської області) хоче провести реконструкцію заводу, щоб мати змогу вийти на міжнародний ринок.

Зокрема, компанія бачить перспективи в експорті томатної пасти, розповів журналу «Плантатор» директор «Еврики» Михайло Білий.

За його словами, зараз для цього сприятлива ситуація на ринку і українські переробники можуть конкуренції з Китаєм.

Компанія побудувала свій консервний завод 30 років тому. Якщо не провести реконструкцію підприємства, його доведеться взагалі зачинити.

«Сучасні технології дозволяють практично вдвічі скоротити витрати електроенергії на одиницю продукції, а нове обладнання, крім іншого, дасть змогу сертифікуватися відповідно до міжнародних стандартів і вийти на світовий ринок», – зауважив Михайло Білий.

Він підкреслив, що «Еврика» самостійно вирощує сировину для перероблення і контролює весь процес виробництва продукції, однак застаріле обладнання не дозволяє їй отримати європейські сертифікати.

Наприклад, у томатній пасті радянський стандарт передбачав 25% сухої речовини, а європейські вимоги – 36% сухої речовини.

Заміна обладнання переробного підприємства також передбачає реконструкцію інфраструктури, адже нові виробничі лінії будуть у кілька разів потужнішими.

Також запланована заміна газового, парового обладнання, збільшення потужності електроенергетичного обладнання, каналізації тощо.

Наразі «Еврика» веде переговори з можливими інвесторами та з банками.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!