Елеватор

«НІБУЛОН» збільшив потужності зберігання зерна філії «Голопристанська»

Новозбудовані додаткові ємності для зберігання зерна філії «Голопристанська» збільшили можливості цього херсонського підприємства компанії «НІБУЛОН» з одночасного зберігання зерна до 97,9 тис. тонн.

Нові ємності вже прийняті в експлуатацію та повністю готові до роботи. Разом з ними загальний обсяг потужностей «НІБУЛОНу» для зберігання зерна досяг 2,25 млн тонн, що, як стверджують у пресслужбі компанії,  є найбільшим обсягом в Україні.

Перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» працює три роки, і за цей час прийняв близько 830 тис. тонн збіжжя.

«З кожним роком попит на якісні послуги підприємства лише ріс, зросла і кількість сільгоспвиробників-партнерів. Щоб задовольнити потреби аграріїв регіону, «НІБУЛОН»  збільшив потужності зі зберігання зерна філії «Голопристанська».  Тепер цей річковий перевантажувальний термінал є найбільшим серед підприємств компанії на Херсонщині. Його робота збільшить річний обсяг перевантажень та зменшить завантаженість українських автошляхів»,  – зазначили в компанії.

Сьогодні філія «Голопристанська» разом з новим приєднаним та випробуваним комплексом працює на повну,  продовжуючи переорієнтовувати зернові вантажопотоки регіону на водний транспорт. Найближчими днями розпочнуть роботу й додаткові ємності, адже до філії річкою уже прямують 4 тис. тонн пшениці, які будуть передані на зберігання.

Читайте також: «НІБУЛОН» спустив на воду ще один буксир-штовхач