Елеватор

«НІБУЛОН» збільшив потужності філіалу в Голій Пристані

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На філії «Голопристанська» (Херсонська обл.) СП «Нібулон» повністю завершено будівництво 3 силосів від канадського виробника AGI ємністю по 7,3 тис. тонн кожний. Завдяки цьому, потужності філії з одночасного зберігання зерна збільшено до 97,9 тис. тонн одночасного зберігання

За повідомленням компанії, разом з силосами повністю змонтовано й усе необхідне обладнання. Фахівці встановили ланцюгові та стрічкові транспортери данського виробництва (Cimbria Unigrain A/S), зачисні шнеки фірми Morillon (Франція), а також сучасну систему аспірації з повітроводами і пилоочисним устаткуванням. Наразі розпочато проведення пусконалагоджувальних робіт, і після випробування усього обладнання єдина автоматизована система прийому, обробки та відвантаження зернових і олійних культур підприємства розпочне свою роботу.

«Збільшивши потужності перевантажувального термінала, компанія створила додаткові умови для розвитку аграрного сектору регіону та підвищення показників економічної та логістичної діяльності підприємства. Усе збіжжя, яке «НІБУЛОН» приймає на перевантажувальному терміналі філії «Голопристанська», відвантажується та доставляється до морського термінала компанії у Миколаєві або одразу на зовнішній рейд виключно водним транспортом. Тепер, завдяки роботі більш потужного річкового підприємства, обсяг прийнятої сільгосппродукції зросте, а щороку автошляхи країни будуть розвантажені щонайменше на 12,5 тис. вантажівок», – розповів директор філії «Голопристанська» Микола Мягченко.

Загальний обсяг потужностей для зберігання зерна СП «НІБУЛОН» сьогодні становить понад 2,2 млн. тонн.

Читайте також: «НІБУЛОН» перевіз річками 20 млн тонн вантажів

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями