Елеватор

«НІБУЛОН» перевіз річками 20 млн тонн вантажів

Щороку СП «НІБУЛОН»  досягає нових рекордів у кількості транспортованих водою вантажів. Наразі компанія відзначає чергову важливу подію – за весь час роботи компанії річками країни перевезено понад 20 млн тонн різноманітних вантажів.

Зокрема, 17,3 млн тонн вантажів флот «НІБУЛОНу» перевіз по Дніпру, ще 2,7 млн тонн – Південним Бугом, повідомила пресслужба компанії.

«Нам це вдалося завдяки успішній реалізації масштабної інвестиційної програми з розвитку Дніпра та інших річок  України як судноплавних артерій розпочатої у 2009 році. В рамках цього проєкту ми збудували розгалужену мережу з 27 найсучасніших перевантажувальних терміналів на річках Дніпро і Південний Буг та елеваторних комплексів, збудували найсучасніший в Україні приватний торговий флот (83 судна) на власному суднобудівно-судноремонтному заводі  у м. Миколаєві», – зазначили  в компанії.

Завдяки переорієнтації  «НІБУЛОНом» вантажних потоків на річки українськими автошляхами не проїхало більше 830 тис. вантажівок, а держава заощадила майже 20 млрд гривень бюджетних коштів на ремонті автошляхів. Адже за підрахунками Міністерства інфраструктури України кожен 1 млн тонн вантажів перевезених річкою, заощаджує майже 1 млрд  гривень на ремонті автошляхів.

Наразі 60% вантажів компанії транспортуються річками, 30% – залізничними шляхами і всього 10% – автошляхами.

Читайте також: «НІБУЛОН» у липні транспортував річками рекордну кількість вантажів