Елеватор
Головне:
Елеватор

«НІБУЛОН» уперше завантажив зерном самохідний перевантажувач Nibulon Max

«НІБУЛОН» уперше завантажив зерном самохідний перевантажувач Nibulon Max

Компанія «НІБУЛОН» уперше завантажила зерном 140-метровий самохідний плавкран Nibulon Max. 

На нього завантажено 8,5 тис. тонн кукурудзи нового врожаю, повідомили в компанії. 

Наразі всі роботи виконуються в тестовому режимі, зазначають фахівці компанії. 

Так, після завантаження зерном на перевантажувальному терміналу «НІБУЛОНу» у Миколаєві Nibulon Max вийде на зовнішній рейд Миколаївського морського порту, де виконає перевантаження кукурудзи з власних трюмів на судно типу Panamax з дедвейтом 81,3 тис. тонн. 

Паралельно 140-метровий плавкран здійснюватиме довантаження закордонного судна додатковим об’ємом кукурудзи безпосередньо з несамохідних суден компанії. 

Навантажувальні роботи на зовнішньому рейді Миколаївського морського порту планується розпочати 11 жовтня і після їх закінчення судно вирушить до Єгипту.

Зазначимо, що Nibulon Max має два вантажні трюми з місткістю 13,4 тис. куб. м. Вони, забезпечені люковими закриттями, призначені для перевезення зернових навалювальних та генеральних вантажів. 

Наявність власних трюмів на судні забезпечує безперервну роботу кранів під час швартовних операцій з баржами, що скоротить час навантаження суден. 

Нагадаємо, що компанія «НІБУЛОН» ввела в експлуатацію 140-метровий самохідний перевантажувач Nibulon Max 20 вересня цього року. 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!