Елеватор

«НІБУЛОН» у липні транспортував річками рекордну кількість вантажів

«НІБУЛОН» у липні транспортував річками рекордну кількість вантажів

У липні 2020 року «НІБУЛОН» транспортував річками майже 453 тис. тонн вантажів та відвантажив на експорт на зовнішньому рейді Миколаївського морського порту без суднозаходів в м. Миколаїв 387 тис. тонн збіжжя. Ці показники є найбільшими за весь час діяльності компанії у розрізі місяців.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, у перший місяць нового маркетингового року «НІБУЛОН» перевіз внутрішніми водними шляхами 452,935 тис. тонн вантажів, тоді як попередній місячний максимум становив  419,853 тис. тонн у травні 2019 року. Зокрема, Південним Бугом транспортовано 173,723 тис. тонн вантажів, Дніпром – 279,212 тис. тонн. 

«Маємо й найбільше досягнення з відвантаження збіжжя на експорт – 387,267 тис. тонн. Цей показник не перевищувався з жовтня 2019 року у 338,344 тис. тонн. Протягом липня «НІБУЛОН» найбільше експортував пшеницю, ячмінь та кукурудзу», – йдеться в повідомленні.

А вже наступного року компанія має намір транспортувати річками 4,5-5 млн тонн вантажів та експортувати до 6 млн тонн збіжжя. 

«Такі безпрецедентні показники роботи уже в перший місяць нового маркетингового року дають підстави стверджувати, що 2020/21 маркетинговий рік стане найкращим в історії компанії. Адже компанія продовжує рухатися вперед, розвиватися та втілювати глобальну стратегію логістики підприємства в масштабах країни з переміщення вантажів «з колес на воду». Також фахівці підприємства постійно працюють над оптимізацією роботи флоту підприємства, формуючи ефективніші баржо-буксирні склади, максимально використовуючи вантажомісткість несамохідних суден залежно від наявних рівнів води на річках», – розповів Олександр Тарановський, заступник директора судноплавної компанії з економіки.