Елеватор
Головне:
Елеватор

Напрями поглиблення автоматизації підприємств зберігання на конференції «Елеватор Плюс. Ефективне зерносховище»

Напрями поглиблення автоматизації підприємств зберігання на конференції «Елеватор Плюс. Ефективне зерносховище»

У підвищенні ефективності роботи елеваторів багато складових, і одна з них – автоматизація виробництва. Автоматика вже давно контролює роботу обладнання і керує технологічними процесами на підприємствах зернозберігання, не лише допомагаючи людям, а й часто дозволяючи уникнути негативного людського фактору.

Втім, сучасні комп’ютерні технології дозволяють вивести автоматизацію на новий рівень – від керування чергою до управління підприємством. У зв’язку з цим останнім часом все частіше обговорюється концепція «безлюдного елеватора», в роботі якого спеціалісти братимуть участь дистанційно і лише в разі потреби.

Про нові намрямки діджиталізації елеваторних технологій і перспективи поглиблення автоматизації зернових сховищ говоритимемо 2 липня на конференції «Елеватор Плюс.  Ефективне зерносховище», яку традиційно проводять AGP Group та журнал The Ukrainian Farmer і участь в якій цього року вперше можна взяти як офф-, так і он-лайн. 

Цей новий формат проведення конференції, з одного боку, дозволить забезпечити максимальну безпечність всіх учасників і спікерів в умовах епідемічної загрози, а з іншого – максимально зберегти можливості для обговорення актуальної проблематики елеваторного ринку і спілкування у колі спеціалістів. Чекаємо на вашу участь у конференції!