Елеватор

На що потрібно звертати увагу при виборі зерносушарки

На що потрібно звертати увагу при виборі зерносушарки

Ціна бюджетного зерносушильного комплексу на альтернативному паливі під ключ становитиме 200 тис. доларів, оптимальний варіант — від 300–400 тис. доларів і вище.

Про це йдеться у статті The Ukrainian Farmer.

Вартість зерносушильного обладнання може дуже відрізнятися через продуктивність, конструкцію та технології, дорогі компоненти та країни виробника. Тож ціна бюджетного зерносушильного комплексу на альтернативному паливі під ключ становитиме 200 тис. доларів, оптимальний варіант — від 300–400 тис. доларів і вище. Різниця між ними полягатиме в продуктивності, стабільності роботи, надійності, безпеці та економічності.

Проте перш ніж укладати угоду, насамперед уточніть у постачальника скільки років вони постачають своє обладнання на український ринок і контакти покупців, які ним уже користуються, а також ціну та характеристики обладнання. Відгуки інших покупців допоможуть вам з’ясувати реальну продуктивність обладнання, нюанси його покупки, обслуговування, витрати на експлуатацію, слабкі місця та як відгукується сервіс. Найкращий час для таких візитів — у процесі активної роботи обладнання.

Краще придбавати весь комплект обладнання від одного виробника — щоб уникнути несумісності обладнання. Так, наприклад, не всі типи сушарок можуть коректно працювати з альтернативними теплогенераторами.

Уточніть у постачальника, які роботи та витрати, крім оплати самого обладнання, ще знадобляться. Постачальники можуть не додавати в ціну обладнання такі обов’язкові елементи, як норії, шафи автоматизованого керування, доставку, кваліфікований монтаж або навчання персоналу. У результаті приваблива ціна може значно збільшитися.

Крім того, варто вивчити деталі гарантій виробника й умови надання сервісу. Адже ціна простоїв у розпал сезону надто висока.

Нагадаємо, ми розповідали про вибір обладнання власного зерносушильного комплексу. Також ми писали, як розрахувати потужність зерносушарки.