Елеватор

На Полтавщині розширюють елеваторні потужності

На Полтавщині розширюють елеваторні потужності

Група «Прометей» продовжує приєднання трьох активів у Полтавському регіоні до мережі елеваторів компанії, посилюючи свої позиції із сумарної ємності одночасного зберігання елеваторного дивізіону одразу на 145 тис. тонн.

Про це повідомляє пресслужба групи компаній.

Інвестиційний проект реалізується у рамках довгострокової стратегії розширення та модернізації елеваторного напрямку ГК. Подальше введення до складу Групи зерносховищних комплексів дозволить збільшити потужність одночасного зберігання з 1,69 млн. тонн. до показника на рівні 1,84 млн. тонн.

Зазначається, що з проведенням відповідних M&A угод, Компанія збільшує географію своєї присутності до 11 регіонів, значно посиливши регіональний блок елеваторів, що знаходяться на території, яку контролює українська влада.

«Ми адаптувалися до нових умов і готові працювати та посилювати потужності для підготовки до подальшого відновлення. Наразі 6 з 33 наших активів елеваторного дивізіону розташовані в зоні ризику, тому рішення посилити позиції в Полтавському регіоні одночасно трьома комплексами зі зберігання та доопрацювання зерна дозволить Групі не допустити падіння оборотів елеваторного напрямку», – розповів голова Наглядової ради ГК «Прометей» Рафаель Гороян.

Аргументами для розширення арсеналу елеваторних комплексів стали високий сукупний потенціал Полтавського регіону, а також логістичні переваги обраних локацій. Додатковим фактором для ухвалення відповідного рішення став потужний зембанк фермерських господарств Полтавської області.

Нагадаємо, українські виробники елеваторного обладнання пропонують високоякісний продукт.