Елеватор

На пірсі Risoil облаштують унікальний судновантажний комплекс

Судновантажний комлекс Risoil, обраний для двостороннього пірса в порту Чорноморськ, не має аналогів в Україні. Його облаштування стане одним із найближчих етапів комплексної реалізації інвестиційного проєкту.

Про це повідомляє пресслужба Risoil.

«Для акціонерів Risoil — Олександра Мінова і Шоти Хаджишвілі — принципово використовувати технології з мінімальним впливом на довкілля. Neuero Industrietechnik виграла тендер, якому передував ретельний аналіз ринку і наявних пропозицій», — повідомив генеральний директор групи терміналів Risoil Євген Садовий.

Технічний директор «Рисоіл Терміналу» Сергій Стояно додав, що суднонавантажувач Neuero SL1000 раніше був встановлений на причалі № 11.

Отже попереду – постачання устаткування та організація монтажних робіт.

Стаціонарна судновантажна система складатиметься з трьох веж і шести стріл, здатних приймати два потоки зерна по 1500 тонн/годину і відвантажувати їх у різних комбінаціях. Крім цього, у комплексі передбачено приймання зерна з води — барж і каботажних суден. Так «Рисоіл Термінал» додатково знизить навантаження з автомобільних і залізничних шляхів та водночас збільшить вантажопотік.

Екологічну складову забезпечують пилоприбивні головки, встановлені на стрілах, і те, що всі місця пересипу зерна ізольовані та аспіруються.

Нагадаємо, будівництво двостороннього пірса Risoil розпочав у середині квітня 2021 року. Наразі повністю завершено занурення пай і триває монтаж галереї для навантаження зернових.

Нагадаємо, RISOIL інвестує в порт Чорноморськ 40 млн доларів. Також ми писали, що Risoil увійшов до Інвестиційної ради Одещини.