Елеватор

На елеваторах «Астарти» впроваджено партнерську програму лояльності

В рамках розвитку партнерської екосистеми агрохолдинг «Астарта-Київ» запустила на своїх елеваторах  програму лояльності. Агровиробникам та зернотрейдерам пропонується надання повного комплексу елеваторних послуг з гнучкою системою знижок залежно від обсягу перевалки та терміну зберігання,  а також нові спеціальні пропозиції та сервіси.

Зокрема, як повідомили в агрохолдингу, агровиробникам за програмою лояльності пропонується програма знижок «Знайомство» (для нових клієнтів), оплата за елеваторні послуги не щомісячно, а при відвантаженні або зміні права власності, доставка зерна на елеватор автотранспортом «Астарти».

«Серед спеціальних пропозицій – окремий тариф на перевалку без доробки: 120 грн./тонна при терміні до 10 днів включно. Також можлива оренда окремої силосної ємності для зберігання, її прорахунок зроблять за запитом», – розповів директор Лутовинівського елеватору «Астарти» Вячеслав Роік.

Елеваторні комплекси агрохолдингу «Астарта-Київ» розташовані у Полтавській (Яреськівський, Лутовинівський, Семенівський, Скороходівський елеватори), Хмельницькій (Війтовецький, Красилівський елеватори) та Вінницькій (Хмільницький елеватор) областях. Це 7 високотехнологічних маршрутних елеваторів одночасною потужністю зберігання понад 550 тис. тонн зерна. Кожен з елеваторів може приймати від 2,5 тис. тонн до 6 тис. тонн зерна на добу та сушити 1,5-3 тис. тонн на добу.