Елеватор
Головне:
Елеватор

На Чернігівщині Grain Allaince розпочав другу чергу будівництва елеватору

На Чернігівщині Grain Allaince розпочав другу чергу будівництва елеватору

Будівництво другої черги потужностей покладено на Ніжинському елеваторі Баришівської зернової компанії.

Про це повідомляється на сайті Grain Allaince.

Проект реалізовується за безпосереднього співробітництва з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР).  У планах – встановлення додаткових силосів та сушарки німецького виробництва з українським генератором, який працюватиме на біопальному.

Будівництво другої черги елеватору планується завершити восени 2021 року.

«Збільшення потужностей цього лінійного елеватор одночасно збільшує можливість для обробки зерна, яке ми вирощуємо на своїх полях, і розширяє можливості агропідприємств ніжинської зони для обробки, зберігання і транспортування у порти збіжжя», – зауважив президент Баришівської зернової компанії Grain Alliance Євгеній Радовенюк.

Ніжинський елеватор Баришівської зернової компанії Grain Allaince – унікальне промислове підприємство України. Збудоване «з нуля» у 2019 році, воно стратегічно сплановане енергоефективним і екологічно безпечним. У своїй роботі елеватор зовсім не використовує газу, і працює на твердопаливних пелетах. У результаті проекту розширення на підприємстві вже цього року планують збільшити показники одночасного зберігання зерна до 70 тисяч тон, а потужність сушіння зерна з 750 до 2250 тон на добу.

Нагадаємо, Ніжинський елеватор Баришівської зернової компанії зробив майже три обороти зерна за сезон 2019/20 МР.

Журнали