Елеватор

Ніжинський елеватор Баришівської зернової компанії зробив майже три обороти зерна за сезон 2019/20 МР

У відділенні «Ніжинський елеватор» Баришівської зернової компанії розпочали прийом нового урожаю. Роботу налагодили з урахуванням досягень минулого досить успішного для підрозділу року. Тоді, при потужності 24 тис. тонн одночасного зберігання, підприємство обробило і відвантажило майже 70 тис. тонн збіжжя.

Про це повідомили в компанії.

Особливу увагу у відділенні приділили роботі із зерном партнерів-агровиробників. Такого збіжжя через Ніжинський елеватор пройшло більше 20 тисяч тон.

 «Головним цьогорічним завдання у роботі елеватора є продуктивна організація роботи потужностей. Минулий сезон нам показав, що за вмілої організації цієї роботи матимемо хороший економічний ефект. І сьогодні ми вже бачимо можливості для розширення результативності. Зараз активно обговорюємо плани по розширенню потужностей, адже до нас велика увага з боку партнерів», – зазначив Євген Примушко, директор Ніжинського елеватора

За його словами, особливість  Ніжинського елеватора в тому, що він працює виключно на альтернативному паливі – пелетах з лузги соняшнику і відходів зернообробки.

Нагадаємо, Баришівська зернова компанія Grain Alliance отримала кредит на 7 млн євро від ЄБРР.