Елеватор
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Елеватор

На 1 лютого на елеваторах і підприємствах переробки зберігалося 8,8 млн. тонн зерна

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Станом на 1 лютого 2020 року на елеваторах та переробних підприємствах України зберігалося 8 846,3 тис. тонн зернових и зернобобових, що становило 40,8% від загального обсягу зберігання зерна в країни (21 690,9 тис. тонн). Про це повідомила Державна служба статистики.

В розрізі культур на елеваторах і переробних підприємствах зберігалося 2 028 тис. тонн пшениці, 5 839,7 тис. тонн кукурудзи, 589,6 тис. тонн ячменю, а також 45,6 тис. тонн жита.

На початок 2020 року обсяг зберігання зернових на елеваторах і переробних підприємствах становив  9 872,3 тис. тонн. Таким чином, протягом січня обсяги зберігання в даному секторі ринку скоротилися на понад 1 млн. тонн.

Крім того, станом на 1 лютого 2020 року на елеваторах і переробних підприємствах зберігалося 3 436, 9 тис. тонн насіння соняшника, 334,3 тис. тонн сої і 22,4 тис. тонн ріпаку.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!