Елеватор

«Мілкіленд» у I півріччі на 30% скоротив валовий прибуток

«Мілкіленд» у I півріччі на 30% скоротив валовий прибуток

Група компаній «Мілкіленд» завершила І півріччя 2016 року з чистими збитками 15,11  млн євро, що на 37% менше, ніж за аналогічний період 2015 року.

Згідно зі звітом групи на сайті Варшавської фондової біржі, консолідована виручка «Мілкіленду» в січні-червні скоротилася приблизно на 24% – до 74 млн євро. На тлі падіння виручки EBITDA групи скоротилася на 47% – до 3,4 млн євро.

Як відзначають у «Мілкіленді», виручка групи знизилася на тлі девальвації української гривні і російського рубля стосовно євро, зниження платоспроможності та попиту на молочні продукти, а також обмеженого експорту.

Крім того, через падіння попиту на молочні продукти на ключових операційних ринках група також обмежена у здатності підвищувати ціни на готову продукці.

Валовий прибуток компанії скоротився майже на 30% проти І півріччя 2015 року – до 10,8 млн євро. «Мілкіленд» отримав 1,3 тис. євро операційний збитків, тоді як у січні-червні минулого року операційний прибуток становив 370 тис. євро.

Як повідомлялося, «Мілкіленд» у 2015 році отримав 73,296 млн чистих збитків, що на 1,2% більше, ніж у 2014 році. Його виручка скоротилася на 33,7% – до 191,5 млн євро, що було обумовлено в основному девальвацією місцевих валют до євро, погіршенням споживчого попиту на молочну продукцію на тлі зниження доходів населення на основних ринках компанії.

Компанія веде переговори з банками про реструктуризацію синдикованого кредиту на $58,58 млн.

За словами головного виконавчого директора компанії Анатолія Юркевича, ситуація, що склалася, є наслідком економічних і політичних подій в Україні, в тому числі конфлікту з Рлсією, в рамках якого російська сторона заборонила ввезення української молочної продукції.

Довідка

Група компаній «Мілкіленд» – один із п’яти найбільших виробників молочної продукції на ринках України і РФ.

В Україні групі належить 10 заводів, які виробляють молочну продукцію під торговими марками «Добряна» і «Коляда».

У Росії «Мілкіленд» випускає молочні продукти під торговою маркою «Останкінська».

Також «Мілкіленд» володіє Мазовецьким сироробним заводом Ostrowia (Польща) та ВАТ «Сировар» (Росія).

Інтерфакс-Україна  

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!