Елеватор

МХП отримав хорошу врожайність зернових

МХП отримав хорошу врожайність зернових

Агрохолдинг МХП підвів підсумки збиральної кампанії 2018 року.

Поточний сезон в плані врожайності для агрохолдингу видався успішним, зауважив головний агроном МХП Олексій Сергієнко.

За його словами, середня врожайність озимої пшениці у господарствах компанії цьогоріч становила 6,12 тонн/га, кукурудзи – 10,21 тонн/га, соняшнику – 3,22 тонн/га, сої – 2,93 тонн/га.

Крім традиційних культур, хорошу врожайність продемонстрували і нішеві: квасоля та сочевиця: 2,5 тонн/га та 1,7 тонн/га відповідно.

До основних проблем, які цьогоріч вплинули на якість врожаїв, за словами головного агронома, можна віднести шкідників, дощі влітку та спричинені ними хвороби.

«Тривалі безперервні опади влітку спонукали розвиток епіфітотій збудників різного походження. Навіть якісна система захисту не дала 100% ефекту. Якщо говорити про шкідників та хвороби, цьогоріч ми стикнулись з клопами, які пошкоджували соняшник, а тривалі опади спричинили розвиток комплексу хвороб», – зауважив він. 

Наразі на полях МХП завершилась посівна озимих культур. Традиційно озимі та ріпак в структурі площ компанії займають 25%.

За словами Олексія Сергієнка, посівна пройшла в оптимальні терміни, без суттєвих погодних негараздів. Наразі озимі культури перебувають в хорошому фізіологічному стані.

SuperAgronom

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!