Елеватор

Куліндорівський КХП запустив нову лінію гранулювання висівок

Куліндорівський КХП запустив нову лінію гранулювання висівок

Держпідприємство «Куліндоровський КХП» придбало та ввело в експлуатацію на власному млині виробничу лінію гранулювання висівок.

Про це повідомила прес-служба Держрезерву.

Автономна лінія гранулювання турецької фірми Mill Pack має потужність 10 тонн/год гранульованих  висівок. За словами генерального директора Куліндоровського КХП Володимира Березняка, вона дозволить майже в 1,5 раза знизити собівартість процесу гранулювання порівняно з обладнанням, яке було встановлено на підприємстві ще за радянських часів.

Лінія складається з прес-гранулятора, охолоджувача, сепаратора. Завдяки автоматизації управління, всі необхідні команди і параметри процесу можна задавати з пульта управління.

Гранульовані висівки дозволяють раціонально використовувати бункери для зберігання висівок, чим забезпечують більш стабільну роботу млина.

Крім того, відчутна економія транспортних витрат під час реалізації висівок, оскільки об’ємна маса гранул удвічі вища, ніж у розсипних висівок.

Також унаслідок термічної і механічної обробки висівок знищується значна кількість бактерій і спор, що знаходились на поверхні зерна.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!