Елеватор

Компанія «Аеромех» занепокоєна великою кількістю підробок сепараторів САД в Україні

Розробник аеродинамічних зернових сепараторів САД, який був вимушений з початком війни на Донбасі перенести виробництво з окупованого Луганська в місто Кремінна, стикнувся з  великою кількістю підробок своєї продукції на вітчизняному ринку.  Про це журналу The Ukrainian Farmer розповіла директор компанії «Аеромех» з науки Ірина Чорнобай.

«Поки ми облаштовувалися й налагоджували виробництво на новому місці, «випали» з ринку. І цим не забарилися скористатися компанії, що й до цього підробляли нашу продукцію — вони в цей час «розгорнулися», заполонивши ринок, принаймні вітчизняний, фальсифікатом під виглядом сепараторів САД», – зазначила вона.  

За словами Чорнобай, якщо взяти дві машини навіть однакової потужності  – оригінальну і , так би мовити, контрафактну – то справжній САД  тільки завдяки металу важчий на 40%. Його конструкція  зібрана зі зварних елементів, має струменевий генератор і віброкоток, тоді як виробники різних віялок спрощують усе, викидаючи основні елементи.

Проте люди помиляються і купують різні віялки, думаючи, що це те саме, що і сепаратори САД, хоча деякі підробки навіть носять це ім’я.  

«Дуже багато дзвінків отримуємо про погану якість роботи, а коли нам присилають фото цих сепараторів, то бачимо різного роду віялки, але не сепаратор САД. І допомогти, на жаль, не в змозі. Тому закликаємо наших клієнтів уважніше придивлятися до того, що вони купують», – наголосила Ірина Чорнобай.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!