Елеватор

KMZ Industries впровадив перший реліз системи технічного обслуговування і ремонту елеватора

Програмний модуль є частиною програмного забезпечення для автоматизації елеваторів власної розробки компанії KMZ Industries. Система дозволить діагностувати вузли і стежити за технічним станом транспортного обладнання. Систему ТОіР впровадили на підприємстві холдингу МХП в Яготині.

Про це повідомляє пресслужба KMZ Industries.

«Така система – не ноу-хау. На ринку подібних існує достатньо, але всі вони охоплюють величезну кількість функцій (замовлення запчастин, бухгалтерія та ін.) та надбудов, досить складні й не завжди доступні за вартістю для потенційних користувачів, – розповів Олексій Ломакін, керівник відділу автоматизації та електрифікації KMZ Industries. – Ми ж розробили більш просту систему – вона охоплює певне вузьке коло завдань, із нею може працювати персонал середньої кваліфікації, до того ж вона доступніша за ціною».

На ринку є потреба в таких системах: елеваторам потрібні точні дані про час роботи транспортного обладнання, кількість витраченої електроенергії на тонну продукту та ін. Завдання збору і передачі інформації про роботу елеваторного обладнання стоїть особливо гостро, якщо елеватор не має постійної обслуговуючої сервісної бригади, співробітники працюють позмінно чи багато сезонних фахівців.

Це дозволяє в тому числі планувати і прораховувати економічну ефективність.

«Перший реліз нашої програми забезпечує базову діджіталізацію – всі рішення на основі отриманих даних тут прийматимуть інженери і власник, – поділився Олексій Ломакін. –  Буде і другий реліз – він вже передбачає ведення електронною системою журналу ремонтів без участі людини та первинну обробку даних, наприклад, висновки про зміну параметрів транспортерів після закінчення сезону (збільшення споживання електроенергії та ін.) та рекомендації щодо оптимізації ефективності цього обладнання.

У новому маркетинговому сезоні плануємо 3 і 4 релізи. У нашому персональному хмарному сховищі вже зараз формуємо базу даних про роботу транспортного обладнання виробництва KMZ Industries на елеваторах по всій Україні. І потім на основі кращих практик будемо «навчати» програму, щоб вона пропонувала найкращі рішення по профілактиці й обслуговуванню в кожній конкретній ситуації.

Є плани і на 5 реліз. Це система повністю інтелектуального управління, вона вже в розробці. Як тільки ринок буде готовий до неї, нам буде що запропонувати».

Читайте також: KMZ Industries отримав сертифікат СЄ