Елеватор
Головне:
Елеватор

KMZ Industries отримав сертифікат СЄ

Компанія KMZ Industries отримала сертифікат відповідності продукції директивам Європейського Союзу, що дає змогу використовувати її на території Євросоюзу.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зокрема були сертифіковані всі лінійки виготовлюваних силосів (СМВУ та ВВК), зерносушарка Brice-Baker та всі типи транспортного обладнання, яке виготовляє KMZ Industries.

У компанії відзначають, щл ринок Європи – вже довгий час один із тих напрямків, який активно тут розвивають. Лише за останніх півроку мають 4 замовлення з європейських країн, KMZ Industries також був першим з українських виробників, хто зробив комплексну поставку елеваторного обладнання до Європейського Союзу.

«Підтримка сільського господарства – основна стаття витрат ЄС, – зазначає Сергій Блінов, керівник експортного напрямку KMZ Industries. – Тут передбачений значний бюджет на субсидії для аграріїв, а також безліч інноваційних програм, що допомагають оновлювати та розширювати парк обладнання як фермерам, так і великим агрокомпаніям із країн-учасниць.

Отримання сертифікату дозволить нам ще активніше просуватися на цей ринок, адже його наявність є обов’язковою для клієнтів з країн Євросоюзу, які мають намір брати участь в програмах субсидування елеваторного обладнання».

Читайте також:КМЗ поставить конусні силоси на олійні заводи «Кернела»