Елеватор
Головне:
Елеватор

«Кернел» створює цифрову модель логістики з поля до порту

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

“Кернел” доробляє другий блок цифрової моделі з прогнозування й планування логістики зерна від поля до порту. Про це в інтерв’ю ЦТС розповів директор компанії з логістики Микола Мірошниченко.

За його словами, кілька років тому «Кернел» реалізував першу частину проекту щодо руху зерна з поля на елеватор. Була створена імітаційна модель, яка враховує дані збирання врожаю, прогноз врожайності, дати дозрівання культур, варіанти вивезення на елеватори, кількість автотранспорту і залізничних вагонів. Проаналізувавши ці показники, модель пропонує кілька логістичних сценаріїв, включаючи дату, поле і на який склад краще везти зібраний урожай. У той же час система показує, які обсяги продукції необхідно відвантажити зі складів, щоб прийняти весь урожай і максимізувати оборотність елеватора.

«При цьому економимо гроші в прямому сенсі, оскільки система дозволяє виявити вузькі місця і заздалегідь прорахувати варіанти, як уникнути колапсу або перенаправити транспортні потоки, щоб не створювати надмірного навантаження», – зазначив Мірошниченко.

Зараз перед компанією стоїть стратегічне завдання з доробки другого блоку моделі руху зерна з елеватора в порт.

«Наша глобальна мета – своєчасне постачання зерна і готової продукції в порт з певних складів/елеваторів /заводів з різною географією та технічними параметрами і навантаження на судно без втрат в часі і в грошах по всьому ланцюжку поставки», – підкреслив директор з логістики «Кернел».

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!