Елеватор

Glencore завершив угоду з купівлі терміналу «Евері» в Миколаєві

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Glencore завершив угоду з купівлі терміналу «Евері» в Миколаєві

Glencore Agriculture Limited завершила операцію з придбання портового терміналу «Евері» в Миколаївському морському порту в групи компаній Orexim.

Про це повідомляють у компанії Glencore.

«Це придбання зміцнює нашу довгострокову прихильність сільськогосподарському сектору України та робить компанію Glencore Agriculture Limited ключовим і надійним партнером у глобальній ланцюжку поставок рослинного масла. Ми раді працювати з кращим в своєму класі активом і як і раніше прагнемо надавати високі стандарти обслуговування клієнтів терміналів «Евері», –  сказав генеральний директор Glencore Agriculture Limited Девід Маттіске.

Довідка: у серпні Антимонопольний комітет України надав компанії Renaisco B.V.  – дочірньому підприємству компанії Glencore дозвіл на купівлю понад 50% в статутному капіталі ТОВ «Евері».

Перевантажувальний термінал «Евері» в Миколаївському морському порту є спеціалізованим комплексом, що забезпечує прийом, зберігання, супровід і відвантаження олії і меляси на суміжні види транспорту.

Glencore Agriculture Limited  –  світовий лідер в області виробництва, обробки, переробки та маркетингу сільськогосподарських товарів і продуктів. Оперує в більш ніж 35 країнах, штат співробітників – понад 16 тис. чоловік.

Читайте також: Морпорт «Ольвія» офіційно передано в концесію на 35 років

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями