Елеватор

«Галичина-Захід» у 2019 році планує збільшити продажі свиней до 200 тис. голів

«Галичина-Захід» у 2019 році планує збільшити продажі свиней до 200 тис. голів

ТОВ «Галичина-Захід» (Львівська область), що займається розведенням свиней, у 2018 році планує збільшити обсяги їх продажів на 9,4% – до 175 тис. голів на рік.

«Минулого року обсяг продажів склав близько 160 тис. свиней на рік. Очікуємо, що обсяг продажів за 2018 рік зросте до 175 тис. голів, а в 2019 році плануємо вийти на 200 тис. голів на рік за рахунок планованого збільшення виробничих потужностей» , – повідомив перший заступник генерального директора «Галичина-Захід» Андрій Талама.

За його словами, цього року компанія планує на 15% збільшити кількість одночасного утримання товарних свиней.

«Зараз у нас близько 90 тис. голів одночасного утримання і 5,8 тис. свиноматок. Наступного року плануємо збільшити поголів’я свиноматок до 6,5 тис., – зазначив Андрій Талама. – Йдеться про інвестиції в кілька мільйонів євро».
 
Він зазначив, що компанія у 2018 році інвестує кошти в ангари для утримання свиней в межах свинокомплексу і збільшує елеваторні потужності на території свинокомплексу в Львівській області.

«Елеваторні потужності зберігання сільгоспкультур до кінця цього року виростуть на 20 тис. тонн – до 36 тис. тонн, – повідомив Андрій Талама. – Є ще проект, гадаю, в 2019 році він почнеться… Мова йде про будівництво ще однієї ферми-сателіта. Це великі кошти і окремий проект».
 
Також цього року «Галичина-Захід» подала документи на компенсацію за держпрограмою закупівлі імпортного племінного поголів’я і тепер чекає на рішення комісії Мінагрополітики.

 

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!