Елеватор

Farmers Edge відкрив своє представництво в Україні

Farmers Edge відкрив своє представництво в Україні

Farmers Edge Inc., один із лідерів у галузі впровадження високотехнологічних рішень у точному землеробстві, відкрив своє представництво в Україні.

«У наших планах наступного року впровадити рішення з управління даними і точному землеробству на площі 150 тис. га в Україні», – сказав віце-президент Farmers Edge з розвитку міжнародного бізнесу Колбі Нікол.

За його словами, сьогодні компанія надає послуги сільгоспвиробникам на площі понад 10 млн га, а в 2019 році вийти на 20 млн га.

Представник компанії Farmers Edge у Східній Європі Сергій Шерстюк зазначив, що компанія має власні ґрунтові лабораторії в Канаді і США. А для ухвалення рішення про доцільність відкриття такої лабораторії в Україні, необхідно працювати з більш ніж 500 тис. га за напрямом «смарт точне землеробство».

Як зауважив генеральний менеджер компанії «Farmers Edge Україна» Олександр Руденко, теоретично компанія може працювати з будь-яким господарством, яке обробляє від 3,5 тис. га.

«Зараз компанія на етапі укладання першого контракту і дослідження ринку», – додав він.

Крім того, у планах компанії – робота над спільними проектами зі страховими компаніями, а також виробниками техніки і насіння.

Довідка

Farmers Edge Inc. впроваджує комплексні рішення і технології спрямовані на підвищення ефективності агробізнесу. Має представництва в шести країнах: Канаді, США, Бразилії, Австралії, Росії й Україні. У червні 2018 року було зареєстровано «Farmers Edge Україна».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!