Елеватор

Елеватори групи компаній «Прометей» готуються приймати новий урожай

Елеватори групи компаній «Прометей» готуються приймати новий урожай

Елеваторні комплекси групи компаній «Прометей» завершують аграрний рік.

Про це повідомили у компанії.

«Відвантажуємо останні партії врожаю 2019 року: кукурудзу, ячмінь, пшеницю і насіння соняшнику, – розповів регіональний директор елеваторного напрямку Дмитро Максименко. – Всього елеватори компанії торік прийняли і відвантажили понад 600 тис. тонн урожаю. Зокрема, це соняшник, соя, кукурудза, ріпак, сорго, горох, пшениця та ячмінь».

До початку нового маркетингового сезону елеваторні потужності «Прометея» проходять ретельну перевірку, реконструкцію і підготовку технологічного обладнання і споруд.

«Основний акцент робимо на механізації елеваторів, оновлюємо зерноочисне та сушильне устаткування, зерномети, – зазначив генеральний директор елеваторного напрямку Карен Гороян. – Замінюємо старі автомобільні і залізничні ваги на сучасні електронні комплекси».

Також оновлюють обладнання в лабораторіях, здійснюють внутрішнє навчання і тестування для підтримки кваліфікаційного рівня співробітників.

«Здійснюємо перевірку і калібрування всього лабораторного обладнання із залученням центрів Стандартметрології і сертифікації. Також закуповуємо атестаційні зразки, щоб бути впевненими в коректності роботи обладнання»,– уточнила регіональна технологиня Наталія Ступко.

Незважаючи на дестабілізацію економічної ситуації і труднощі, з якими на початку року зіткнувся весь світ, керівництво групи в 2020 році планує поповнити елеваторний арсенал і за декілька років має амбіції стати компанією № 1 за обсягом зберігання.

Як повідомлялося, «Прометей» отримав безвідсотковий кредит на суму 500 тис. швейцарських франків.

Довідка

Компанія «Прометей» має в арсеналі 23 елеваторних комплекси у Миколаївській, Кіровоградській, Одеській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Хмельницькій та Київській областях. Сумарний обсяг одноразового зберігання комплексів компанії складає понад 1,2 млн тонн.