Елеватор

Елеватори ДПЗКУ закуповують зерно врожаю 2020 року

Державна продовольчо-зернова корпорація України продовжує закупівлі зерна врожаю 2020 року. Мінімальна партія поставки становить 100 тонн, а рішення про укладення договору приймається швидко і дистанційно, враховуючи карантинні обмеження, повідомила прес-служба ДПЗКУ.

В рамках весняної форвардної програми планується додатково законтрактувати близько 150 – 200 тисяч тонн зернових. Безпосереднє здійснення закупівель зерна майбутнього врожаю 2020 року ДПЗКУ проводить у два етапи, традиційно реалізуючи це через свої регіональні філіали.

«Після укладання всіх необхідних на рахунок сільгоспвиробника, згідно погоджених комерційних умов, буде здійснена попередня оплата за зернові культури майбутнього врожаю, яка складатиме 3000 грн /тонна за пшеницю 2 й 3 класів, ячмінь 3 класу, кукурудзу 3 класу та 3300 грн/тонна за жито 1 й 2 класів», – йдеться у повідомленні.

Програма передбачає поставку зернових культур сільгоспвиробниками на елеватори ДПЗУ у 20 регіонах України. Крім того, використовується велика кількість партнерських елеваторів, що надає змогу товаровиробникам швидко та ефективно виконувати зобов’язання за укладеними договорами.

Читайте також: ДПЗКУ запускає виробництво борошна на чотирьох власних підприємствах

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!