Елеватор

ДПЗКУ запускає виробництво борошна на чотирьох власних підприємствах

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ) готова до роботи над забезпеченням продовольчої безпеки країни в період карантину та вже цього тижня запустить виробництво борошна на чотирьох власних підприємствах в Житомирській, Львівській, Сумській та Тернопільській областях, для забезпечення поточного попиту на внутрішньому ринку. Про це повідомив прес-центр корпорації.

До активів ДПЗКУ входять 10 борошномельних підприємств в 7 регіонах України загальною виробничою потужністю 1000 тонн готової продукції на добу. Все обладнання є технічно справним та готове до безперебійної роботи.

В квітні корпорація планує виробити близько 15 тис. тонн готової продукції, а у разі виникнення необхідності  готова до одночасного запуску всіх своїх виробничих потужностей.

«Запаси продовольчої пшениці на елеваторах ДПЗКУ складають більше 100 тис. тонн. Такого об’єму вистачить для максимального завантаження всіх борошномельних підприємств корпорації протягом трьох місяців. За необхідністю це зерно може бути оперативно направлено на внутрішню переробку для реалізації на внутрішньому ринку України», – зазначається в повідомленні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!